GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Lockurnor 7884327
nr 788 4327
Lockurnor
3 st, 1800-tal, höjd: 36-40
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 29 oktober 2012
kl 19:47:51
400 kr
400 kr
500 kr
600 kr